LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Brazylia – Boliwia, rozgrywany w ramach Copa America, dnia 15 czerwca 2019 roku o godzinie 2:30

Copa America

Pierwszy mecz turnieju Copa America w którym gospodarze zmierzą się z Boliwią. Brazylia miała bardzo udane mecze towarzyskie, przed turniejem, wygrała bowiem 2:0 z Katarem i aż 7:0 z Hondurasem – mogli ten mecz wygrać nawet większą ilością bramek, mieli bowiem ogromną przewagę, grając od 29 minuty w przewadze jednego zawodnika.

Jako gospodarz turnieju Brazylia ma jeden cel – zwycięstwo, a słaba Boliwia powinna być tylko małą przeszkodą w drodze do celu.

Brazylijczycy wystąpią w tym meczu bez obrońcy Danilo (23/0, Man City), pomocników Fabinho (8/0, Liverpool), Felipe Anderson’a (2/0, West Ham), napastnika Neymar’a (97/60, PSG) w porównaniu z poprzednim powołaniem .

Boliwia, z drugiej strony, miała tylko jeden mecz towarzyski, z Francją na wyjeździe, który gładko przegrali 0:2.
Ponadto nie strzelili gola w ostatnich trzech meczach więc morale drużyny na pewno nie jest wysokie. Boliwia nie ma się co oszukiwać jest jedną z najsłabszych reprezentacji w Ameryce Południowej, a każdy zdobyty punkt na tym turnieju będzie wielkim sukcesem.


Boliwia wystąpi bez obrońców Montero (1/0, Jorge Willsterman), Candia (7/0, Sport Boys), pomocników Vaca (3/1, The Strongest), Luis Vargas (8/1, Blooming), Ribera (7/0, Oriente Petrolero), Cardozo (41/6, The Strongest), napastnika Vaca (7/0, The Strongest) w porównaniu do poprzednich meczów.

Brazylia musi wejść w ten turniej z przytupem, ich skład jest tak wyrównany, że nie kończy się na pierwszej jedenastce, więc mogą grać na całego przez okrągłe 90 minut. Oczekuję od nich wysokiego zwycięstwa, aby podnieść morale już na początku turnieju.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
15 czerwca, 2:301 (H:-2.5)1.85

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *