LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet, na mecz Włochy U20 – Ekwador U20, rozgrywany w ramach Mistrzostw Świata U20, dnia 14 czerwca 2019 roku o godzinie 20:30.

Włochy U20
Tychy, 7 czerwca 2019. Reprezentacja Włoch w ćwierćfinałowym meczu z Mali po zdobytej bramce. (js) PAP/Andrzej Grygiel

Mecz o trzecie miejsce w Mistrzostwach Świata do lat 20, rozgrywanych w Polsce. W meczu typ będzie grał wielki przegrany tych mistrzostw, czyli reprezentacja Włoch, która przed startem rozgrywek była uznawana za wielkiego faworyta do zdobycia tytułu. Z pewnością w tym meczu piłkarze Paolo Nicolato wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności, aby zdobyć choć trzecie miejsce. Włosi w całym turnieju grali bardzo dobrze, przegrywając tylko mecz półfinałowy z Ukrainą.

Ekwadorczycy natomiast nie przekonują mnie swoją grą przez cały turniej. Z grupy wyszli po zwycięstwie 1:0 w ostatnim meczu z Meksykiem, a fazie pucharowej, sprzyjało im szczęście, zwłaszcza w meczu 1/8 finału z Urugwajem.

Jestem przekonany, że podrażnieni wynikiem półfinału Włosi, wygrają ten mecz. Włosi to aktualnie światowa potęga w piłce młodzieżowej, z poczuciem własnej wartości.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
14 czerwca, 20:3012.65

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *