LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet, na mecz CSKA Moskwa – Chimki Moskwa, rozgrywany w ramach Euroligi koszykarzy, w czwartek 17 października 2019 roku, o godzinie 19:00.

CSKA Moskwa
CSKA Moskwa jest niepokonana u siebie w meczach z Chimki od prawie 3 lat.

CSKA po dwóch kolejkach Euroligi ma dwa zwycięstwa i prowadzi w tabeli. W pierwszym meczu bez problemu pokonali Valencię na wyjeździe 71:96, a następnie z nieco trudniejszym przeciwnikiem Bayernem u siebie 79-68.

W meczu z Bayernem przez całe spotkanie utrzymywali przewagę kilku punktów i ani przez moment nie stracili kontroli nad wynikiem. Najlepiej punktującym zawodnikiem wśród Rosjan był Clyburn z 15 punktami i 8 zbiórkami.

W lidze CSKA po czterech kolejkach ma bilans 2-2 i 6 miejsce w tabeli.

Chimki są teraz w bardzo dobrej formie. W tym sezonie jeszcze nie przegrali. W Eurolidze mają podobnie jak CSKA dwa zwycięstwa, nad Maccabi Tel Aviv 89-83 oraz nad Baskonią 79-76.

W lidze po czterech kolejnych zwycięstwach są na pierwszym miejscu w tabeli.

Trzeba przyznać, że Chimki grają na prawdę nieźle w tym sezonie, ale do tej pory z silnymi przeciwnikami grali jedynie u siebie, gdzie są bardzo groźni.

CSKA z kolei ma serię 8 z 9 ostatnich meczów wygranych z tym przeciwnikiem. U siebie nie przegrali z Chimki od prawie 3 lat. Myślę, że w tym meczu górę weźmie doświadczenie oraz gra na własnym parkiecie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
17 października, 19:001 (HA:-4.5)1.69 (Wynik: 99-86)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *