LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet na mecz Mouscron – Club Brugge, rozgrywany w ramach pierwszej ligi belgijskiej, w piątek 18 października 2019 roku, o godzinie 20:30.

Club Brugge
Club Brugge ma serię 19 meczów bez porażki.

Międzynarodowa przerwa prawdopodobnie przyszła w najlepszym możliwym momencie dla Mouscron, ponieważ zespół miał trzy kolejne mecze bez zwycięstwa w lidze belgijskiej.

Serię bez zwycięstwa rozpoczęli od remisu z Beverenem, kolejny mecz to remis 2:2 u siebie z Zulte Waregem (po dwóch straconych bramkach w ostatnich dwudziestu pięciu minutach gry), następnie przegrywając 2:1 z Genk.

Ponownie prowadzili w przegranym meczu z Genk, tracąc dwa gole w ciągu ostatnich dwudziestu minut. Drugi gol padł w doliczonym czasie gry, co na pewno nie było czynnikiem pozytywnie wpływającym na morale drużyny.

Mouscron zajmuje teraz szóstą pozycję z zaledwie jednym punktem mniej niż trzeci Gent.

Club Brugge już od dłuższego czasu jest w bardzo dobrej formie. Wystarczy wspomnieć, że drużyna ma niesamowitą serię 19 meczów bez porażki. W tym sezonie jeszcze nie przegrali meczu.

Poprzednie ich spotkanie do totalna dominacja i zwycięstwo 4:0 z zajmującym trzecią pozycję w lidze Gent. Taki wynik potwierdza tylko siłę drużyny z Brukseli.

Teraz Club Brugge jest w tabeli na pierwszym miejscu z 3 punktami przewagi i jednym meczem mniej niż drugi Standard Liege.

Rotacja składu jest mało prawdopodobna, ponieważ goście mają wystarczająco dużo czasu na przygotowanie się do starcia w Lidze Mistrzów (mecz we wtorek).

Club Brugge z pewnością będzie dąłyć do zdobycia trzech punktów, ale mając z tyłu głowy atrakcyjny mecz w Lidze Mistrzów z PSG u siebie.

Mouscron pozostaje bardzo groźny w domu i powinien być w stanie strzelać gole, wiedząc, że gra na niski wynik, może odpowiadać gościom przed obowiązkami w Lidze Mistrzów.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
18 października, 20:30BTTS1.77 (Wynik – 0:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *