LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Novak Djokovic – Roger Federer, rozgrywany w ramach turnieju Wimbledon, dnia 14 lipca 2019 roku o godzinie 15:00.

Roger Federer
Roger Federer na Wimbledonie 2019

Wymarzony finał Wimbledonu 2019, zagra w nim dwóch z trzech, moim zdaniem legendarnych, aktualnie grających tenisistów (wliczając w to jeszcze Nadala). Uczta dla kibiców tenisowych.

Federer ma w swoim dorobku już osiem tytułów na kortach trawiastych w Londynie. Będzie na pewno chciał dołożyć jeszcze jeden, bo młodszy już nie będzie, a ze względu na wiek nastawia się już tylko i wyłącznie na Wimbledon, biorąc pod uwagę Wielki Szlem.

Teraz będąc już w finale, na pewno swoim doświadczeniem na trawie i rutyną, będzie miał przewagę nad Djokoviciem. Choć kursy bukmacherskie na to nie wskazują (Djoković – 1.51, Federer – 2.50).

W drodze do finału stracił tylko trzy sety, ale w meczu półfinałowym z Nadalem, w którym nota bene również nie był faworytem według bukmacherów, pokazał cały swój kunszt gdy na takiej nawierzchni. Gdyby, mecz z Nadalem czy finał z Djokoviciem rozgrywany była na twardych kortach lub na ziemi, raczej nie upatrywałbym większych szans u Rogera, ale trwa to już inna bajka, a tam tenisista ze Szwajcarii czuje się jak ryba w wodzie.

Djoković w drodze do finału stracił tylko dwa sety, z naszym Hubertem Hurkaczem oraz w meczu półfinałowym z Bautista. Tak na prawdę, w tej drodze nie miał, żadnego poważnego rywala, najwyżej rozstawionym był wspomniany Bautista (22 ATP), poza nim Djoković grał kolejno z: Kohlschreiber (57 ATP), Kudla (111), Hurkacz (48), Humbert (66), Goffin (23).

Moim zdaniem forma Serba jest już niższa od tej którą prezentował przed kontuzją łokcia jeszcze 2-3 lata temu. Nie miał okazji grać na trawie z godnym siebie przeciwnikiem i może się ten brak ogrania na wysoki poziomie na nim zemścić.

Uważam, że Federer wygra ten mecz. Będzie na pewno zacięty i godny finału, ale jednak Szwajcar gra na Wimbledonie perfekcyjnie. Można się również podeprzeć handicapem 1.5 w setach dla Federera, kurs również będzie niezły.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
14 lipca, 15:002 (handicap -1.5)1.75 (Wynik – 3:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *