LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Stabeak – Sarpsborg, rozgrywany w ramach norweskiej pierwszej ligi piłkarskiej, dnia 15 lipca 2019 roku o godzinie 19:00.

Sarpsborg 2019
Drużyna Sarpsborg w sezonie 2019.

Mecz norweskiej Eliteserien, czyli najwyższej klasy rozgrywkowej w tym kraju. Obie drużyny po trzynastu rozegranych kolejkach, zajmują sąsiednie miejsca w tabeli – gospodarze 14 miejsce, goście 15 miejsce.

Stabaek wygląda o wiele lepiej i solidniej po zatrudnieniu nowego menedżera Jonssona. Przystępują do tego meczu po porażce z tzecią drużyną w tabeli Odd – 1:2, ale byli blisko, aby zdobyć chociaż punkt.
Zespół ten jest na pewno młody i utalentowany, ale miał problemy ze zdobywaniem goli po sprzedaży Ohi (najlepszego napastnika ligi) do lidera tabeli – Molde.

Znaczenie tego meczu z sąsiadami w tabeli jest na pewno bardzo duże, ponieważ Stabeak zajmuje miejsce zagrożone barażami, a ich przeciwnik spadkiem z ligi.

Sarpsborg jest prawdopodobnie największym rozczarowaniem sezonu. Po imponujących występach w kilku ostatnich sezonach i grze w Lidze Europejskiej w zeszłym sezonie, teraz na walczą o utrzymanie w lidze. W ostatnim meczu dość gładko przegrali z Tromso 0:2.
Gościom brakuje kilku podstawowych graczy, w tym obrońców Askara, Tveity, Utvik i Horn.

WAŻNE: Ostatnie 5 spotkań między tymi drużynami zakończyło się łącznie minimum trzema strzelonymi bramkami.

Nie sądzę, aby którykolwiek z tych zespołów został zdegradowany po tym sezonie. Powód? Ich potencjał jest zbyt dobry i myślę, że obie drużyny będą wspinać się w tabeli przez najbliższe tygodnie. Jest to mecz, w którym tylko trzy punkty zadowolą każdą ze stron, więc spodziewam się otwartego spotkania.

Uważam gospodarzy za faworytów tego meczu, biorąc pod uwagę to co pokazali w poprzednim meczu, a także osłabienia przeciwników.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
15 lipca, 19:0012.95 (Wynik – 3:3)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *