LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Mauretania – Angola rozgrywany w ramach Pucharu Narodów Afryki, dnia 29 czerwca 2019 o godzinie 16:30.

Angola PNA
Piłkarz Angoli (L) walczący o piłkę w meczu przeciwko Tunezji.

Mauretania nie zasłużyła na lepszy wynik niż przegrana 4: 1 z Mali w pierwszej kolejce.
Mimo że podczas meczu mieli kilka akcji ofensywnych, drużyna ogólnie wyglądała na dość zdezorientowaną w obronie i będzie musiała się wiele nauczyć, aby być bardziej konkurencyjną.

Angola zdobyła punkt w meczu z Tunezją w pierwszej kolejce, ten jeden zdobyty punkt sprawia, że drużyna może czuć się nieco pewniej w kontekście awansu do kolejnej rundy, ale tylko pod warunkiem wygrania tego meczu.

Zespół Angoli wykazał się bardzo dobrym podejściem technicznym i stabilnością taktyczną przeciwko Tunezyjczykom, nie będąc słabszym na boisku.

Nie ulega wątpliwości, że Mauretania powinna dążyć do pewnych zmian, jednak prawdopodobna jest wersja formacji 4-3-1-2. Ba i Diakite powinni tym razem poprowadzić ich do ataku. Angola powinna kontynuować grę w formacji 4-2-3-1, tym razem z Mateusem jako napastnikiem.

Doświadczenie, indywidualna jakość i ogólnie rzecz biorąc, lepsi piłkarze są zdecydowanie w drużynie Angoli. Pozostają w moim oczach zdecydowanym faworytem. Będą również chcieli poprawić bilans bramkowy na wypadek porażki w ostatniej kolejce z Senegalem, i zajęcia trzeciego miejsca w grupie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
29 czerwca, 16:302 1.75 (Wynik – 0:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *