LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Tunezja – Mali rozgrywany w ramach Pucharu Narodów Afryki, dnia 28 czerwca 2019 roku, o godzinie 16:30.

Mali 2019
Zawodnicy mali na Pucharze Narodów Afryki 2019

Tunezja w pierwszym meczu straciła punkty remisując z Angolą 1:1, a trzeba powiedzieć, że nie zasłużyli nawet na ten jeden punkt.

Styl w jakim zagrali na inaugurację był bardzo słaby, zero kreatywności i jakości w ataku. Dość powiedzieć, że jedynym celnym strzałem był gol z rzutu karnego w 34 minucie gry.

Druga powoła w wykonaniu Tunezyjczyków była bardzo defensywna więc nie zagrozili oni bramce przeciwników już ani raz. Być może nawet zbyt defensywna, ponieważ nie wytrzymali oni nacisków piłkarzy Angoli, tracąc bramkę w końcówce meczu.

Mali natomiast pokazało bardzo dobrą grę w ofensywie przeciwko Mauretanii, wygrywając w pełni zasłużenie 4:1. Jedynym mankamentem drużyny była gra w defensywie, która pozwalała nawet słabemu przeciwnikowi stwarzać zagrożenie pod własną bramką.

Trzeba bowiem zauważyć, że istnieje bardzo duża luka jakościowa między ofensywą a defensywą w drużynie Mali.

Patrząc na możliwości obu drużyn, oczywiście Tunezja ma tu swoje szanse, ale musi zagrać zdecydowanie lepiej niż w pierwszym meczu, w przeciwnym razie będzie im bardzo trudno zdobyć tu nawet jeden punkt.

W tym meczu można zaryzykować typ na Mali lub jeśli boisz się zaryzykować można postawić typ dwu drogowo X2.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
28 czerwca, 16:3023.05 (Wynik – 1:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *