LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet, na mecz Odense – Lungby, rozgrywany w ramach pierwszej ligi duńskiej, dnia 22 lipca 2019 roku, o godzinie 19:00.

Odense
Piłkarze Odense, po strzelonej bramce.

Odense w pierwszej kolejce sezonu, rozegrało bardzo dobry mecz przeciwko Mistrzowi Danii – FC Kopenhaga. Spotkanie ułożyło się po myśli gospodarzy bo już w 1 minucie bramkę strzelił Klove, a 30 minut później ten sam zawodnik podwyższył wynik meczu.

W drugiej połowie drużyna Odense, zagrała bardzo pasywnie i zbyt defensywnie. Bronienie wyniku nie przyniosło pożądanych rezultatów, ponieważ końcowy wynik brzmiał 2:3 dla FC Kopenhaga.

Lyngby zdołał w zeszłym tygodniu zdobyć u siebie trzy punkty w meczu z Aalborg, wygrywając 2:0. Sama gra była w rzeczywistości bardziej otwarta niż to, na co może wskazywać wynik końcowy, a drużyna gości miała również duże szanse na zdobycie goli.

Dwa gole Gytkjaera zrobiły różnicę w tym meczu, a drużyna gości raziła nieskutecznością i nie mogła przebić się przez mur stworzony przez piłkarzy Lungby.

Jeśli chodzi o osłabienia obu drużyn to gospodarze nie muszą się o to martwić i mogą wystawić najsilniejszą jedenastkę. Natomiast
 goście nie mogą liczyć na obrońcę Backmanna i pomocnika Harleva. 

Patrząc na styl w jakim Odense grało przeciwko Kopenhadze można stwierdzić, że ta drużyna jest faworytem dzisiejszego meczu.
Jednak Lyngby nie potrzebował wiele sytuacji, aby strzelić gole w pierwszej kolejce. Wyglądał również, na prawdę dobrze w ostatnim meczu przedsezonowym, kiedy wygrali z Malmo FF 4:2.

Gospodarze są faworytami do zwycięstwa, ale Lyngby zdecydowanie ma taką jakość, która może sprawić problemy gospodarzom.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
22 lipca, 19:00over2.51.60 (Wynik – 4:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *