LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Viktoria Pilzno – Olympiakos Pireus rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, dnia 23 lipca 2019 roku, o godzinie 19:00.

Olympiakos Pireus
Piłkarze Olympiakos Pireus po zdobyciu bramki w meczu z Luzern.

Na początku sezonu Pilzno wygląda na prawdę dobrze, z dwoma zwycięstwami w lidze czeskiej. W pierwszej kolejce wygrali z Sigmą Ołomuniec u siebie 3:1, a następnie potwierdzając dobrą formę na początku sezonu, zwycięstwem z silnym Slovanem Liberec.

Zwłaszcza w drugim meczu mieli pełną kontrolę nad meczem, nie mając wielkiej przewagi nad przeciwnikiem. W drugiej połowie jednak drużyna z Pilzna podkręciła tempo strzelając dwa gole.
Ogólne wrażenie było takie, że nie potrzebują wielu szans bramkowych w celu przekształcenia ich na gole.

W drużynie Viktorii nie ma praktycznie, żadnych osłabień, jedynie obrońca Hubnik jest kontuzjowany, ale już od dłuższego czasu. Stabilizacja pierwszej jedenastki może być dodatkowym atutem zespołu.

Olympiakos stracił tytuł w poprzednim sezonie w greckiej Super League po wielu latach dominacji.

Bez wątpienia ich celem jest odzyskanie tytułu krajowego, ale także zespół z pewnością spróbuje wejść do fazy grupowej Ligi Mistrzów w tym sezonie.

W okresie przygotowawczym zespół rozegrał, aż osiem sparingów – żadnego nie przegrał. Jeśli chodzi o trzy ostatnie mecze to zremisował z Dynamem Kijów i Hamburger SV po 1:1, oraz wygrał z Nottingham 3:0.

Drużyna Olympiakosu dokonała kilku bardzo dużych wzmocnień
podpisując kontrakty z takimi zawodnikami jak: Markovic z Partizana, Semedo z Villarreal, bramkarz Sa z Porto, pomocnik Valbuena z Fenerbahce i napastnik El Arabi z ligi katarskiej.

Olympiakos z pewnością nie przyjedzie tutaj, aby się całkowicie bronić, podczas gdy czeska drużyna wie, że ich szanse leżą w pierwszym meczu i że w Grecji będzie znacznie ciężej.
Czesi nie potrzebują wielu szans na zdobycie gola, a Olympiakos wygląda na drużynę, która z taką ilością świetnych piłkarzy ofensywnych, nie będzie mieć problemów ze zdobywaniem bramek.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
23 lipca, 19:00over2.52.02 (Wynik – 0:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *