LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia do obstawiania w LVbet na mecz Palmeiras – Avai rozgrywany w ramach brazylijskiej Serie A, dnia 14 czerwca 2019 roku o godzinie 1:00.

palmeiras

Palmeiras miał trudności z pokonaniem obrony Atletico Paranaense w poprzednim meczu, ale poza tym całkowicie zdominował pole i wyglądał dużo lepiej od przeciwnika ostatecznie wygrywając 1:0.

Mają teraz dziewięć kolejnych zwycięstw we wszystkich rozgrywkach, pięć w Serie A z jednym straconym golem w tych dziewięciu meczach. Zespół wygląda solidnie w obronie i jest wielkim faworytem w tym meczu.

Avai, z drugiej strony, zagrało bardzo defensywnie w poprzednim meczu przeciwko Sao Paulo, ale udało im się dociągnąć rezultat 0:0 do końca meczu, tym samym zdobywając cenny punkt z wyżej notowanym przeciwnikiem.

Zespół pozostaje jednak ostatni w tabeli po ośmiu kolejkach z bilansem 0-4-4, na razie tylko cztery bramki strzelone i dziewięć straconych.

Mimo że Avail pozostaje na ostatniej pozycji, nie uważam tę drużynę za tak łatwego przeciwnika. Wręcz przeciwnie, strzelają rzadko, ale są też niezwykle trudni do złamania w obronie.

Palmeiras pozostaje wielkim faworytem, ​​ale jeśli powtórzą coś podobnego do tego, co zrobili w poprzednim meczu, nie strzelą tutaj zbyt wielu bramek.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
14 czerwca, 1:001 i under2.52.60

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *