LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet, na mecz PSV Eindhoven – LASK Linz, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA, w czwartek 24 października 2019 roku, o godzinie 21:00.

PSV
Piłkarze PSV przegrali poprzedni mecz ligowy 3:0 z Utrechtem. Była to pierwsza od 14 spotkań przegrana PSV.

Po serii 14 meczów bez porażki (od lipca 2019 roku), PSV musiało przełknąć gorycz porażki w minioną sobotę, kiedy to zostali rozbici przez Utrecht 3:0.

Piłkarze PSV kompletnie nie radzili sobie w tym meczu, nie mieli swojego dnia. Nawet w pierwszej połowie kiedy to grali jeszcze w kompletnym składzie. Bramkę stracili już na początku drugiej połowy, a następnie w krótkim odstępie czasu dwóch zawodników zeszło z boiska z czerwoną kartką.

Aktualnie w tabeli ligi holenderskiej są na drugim miejscu z 3 punktami straty do lidera – Ajaxu.

W Lidze Europy po wygranym meczu 3:2 u siebie ze Sportingiem, PSV zdobyło również trzy punkty przeciwko Rosenborgowi, grając nieco na luzie i gromiąc rywala 4:1.

LASK Linz przystępuje do tego meczu po fantastycznym zwycięstwie 7:2 u siebie z Mattersburg.

Było to ich trzecie z rzędu zwycięstwo w austriackiej Bundeslidze. Zespół ma teraz trzy punkty straty do Salzburga i nadal pokazuje swoją jakość jako druga siła w lidze.

Jeśli chodzi o Ligę Europejską, to po ostatniej przegranej ze Sportingiem muszą zdobyć tutaj przynajmniej punkt, aby nie stracić nadziei na wywalczenie pierwszych dwóch pozycji. Pierwsza kolejka zakończyła się ich zwycięstwem z Rosenborgiem 1:0 u siebie.

Obrońcy Pogatetz (5/0), Wostry (5/0) i Ramsebner (2/1) są kontuzjowani i nie zagrają w tym meczu.

W drużynie gospodarzy nie ma żadnych braków kadrowych.

PSV będzie mogło przystąpić do tego meczu na większym luzie, poza tym piłkarze tej drużyny będą z pewnością chcieli się zrehabilitować za poprzednią porażkę w lidze krajowej. LASK również nie może się bronić, aby wywieźć stąd jakąkolwiek zdobycz punktową.

PSV pozostaje zdecydowanym faworytem tego meczu, w którym padnie wiele bramek.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
24 października, 21:001 & over2.52.42 (Wynik 0:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *