Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet na mecz Salzburg – Napoli, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, w środę 23 października 2019 roku, o godzinie 21:00.

Salzburg
Salzburg gra bardzo otwartą i kreatywną piłkę.

Salzburg swój debiut w rozgrywkach Ligi Mistrzów miał wymarzony. Zespół rozbił 6:2 u siebie Genk, prowadząc już do przerwy 5:0.

W drugiej kolejce Salzburg skazywany na pożarcie w meczu wyjazdowym z Liverpoolem był bliski sprawienia niespodzianki. Po kolejnym obfitującym w bramki meczu mistrzowie Austrii przegrali 4:3.

Austriacy pokazali już, w tych dwóch meczach, że ich głównym atutem jest bardzo kreatywny i skuteczny atak. Gra na alibi i bronienie wyniku nie jest w ich stylu.

W lidze krajowej są na pozycji lidera z 3 punktami przewagi nad LASK Linz i bilansem 9-2-0.

Austriacy będą kontynuować grę w ustawieniu 4-2-2-2 z Haalandem i Hee-Chanem w ataku. Pomocnik Bernede (8/0) jest kontuzjowany.

Napoli spisało się wyśmienicie w pierwszej kolejce z Liverpoolem u siebie. Przez większość meczu zdołali neutralizować ataki angielskiej drużyny, odpowiadając w ostatniej fazie meczu, strzelając dwa gole w ciągu ostatnich piętnastu minut meczu.

W drugiej kolejce tak na prawdę zaprzepaścili to co osiągnęli z Liverpoolem ponieważ, zremisowali z Genk 0:0. Wyglądali na kontrolujących mecz, jednak nie wykazali się kreatywnością i skutecznością w ataku. Mimo, że prowadzą w tabeli, ten wynik jest porażką i na pewno drużyna nie może sobie pozwolić na przegraną w meczu z Salzburgiem.

Włosi będą kontynuować grę w ustawieniu 4-4-2 z Mertensem i Milikiem. Lewy obrońca Rui (4/0), środkowy obrońca Maksimovic (4/0) i prawy obrońca Hysaj (3/0) są poza składem. Napastnik Lozano (5/1) jest na razie nie pewny występu.

Salzburg strzelił przynajmniej 2 bramki w ostatnich 3 meczach w Lidze Mistrzów.

Salzburg gra otwartą i ofensywną piłkę, nie powinno się to zmienić w tym meczu. Kolejnym ich atutem jest własne boisko na którym grają znakomicie. Znając również potencjał ofensywny Napoli, nie sądzę, aby się bronili w tym meczu. Więcej niż 2.5 gole to pewniak w tym meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
23 października, 21:00over2.51.40 (Wynik – 2:3)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.