LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet na mecz Southend – Wimbledon rozgrywany w ramach Pucharu Ligi Angielskiej – EFL Trophy, w środę 13 listopada 2019 roku, o godzinie 20:45.

EFL Trophy
Wimbledon jest w znacznie lepszej formie niż ich rywale.

Southend wygląda na kompletnie zagubionego w ostatnich dwóch miesiącach, mając 4 porażki z rzędu w League One.

Ich ostatnia przegrana była zdecydowana – 4:1 z Portsmouth, ale jeszcze bardziej niepokojący jest fakt, że zespół zdobył tylko jeden punkt w ostatnich ośmiu kolejkach League One.

Gra defensywna zespołu niemal nie istnieje, często popełniając bardzo proste błędy. Drużyna straciła jak dotąd najwięcej bramek w lidze, łącznie 48, czyli o 19 bramek więcej niż druga najgorsza defensywa Boltonu!

Są już osiem punktów pod bezpieczną strefą, dlatego jeśli szybko nie poprawią gry czeka ich pewny spadek z ligi.

Drużyna z National League – Dover była dla nich zbyt silna w niedzielne popołudnie, ponosząc porażkę 1:0 w meczu Pucharu Anglii.


Obrońcy White (5/0), Ridgewell (1/0), pomocnik Mantom (8/0) i napastnik Kelman (5/1) nie zagrają w tym meczu, ale i tak spodziewana jest duża rotacja składu.

Po serii trzech zwycięstw w League One, w grze Wimbledonu coś się popsuło, ponieważ kolejne 2 mecze to porażka 1:0 na wyjeździe z Burton oraz remis 1:1 z Lincoln u siebie.

Zespół jest obecnie tuż nad strefą spadkową i wymaga natychmiastowej poprawy gry, aby uniknąć walki o pozostanie w lidze.

W sobotę zremisowali u siebie z Doncasterem 1:1 w Pucharze Anglii.

Środkowy obrońca Delaney (9/1) jest kontuzjowany, podobnie jak inny środkowy obrońca Nightingale (9/0), napastnik Folivi (10/0) ​​i ofensywny pomocnik Roscrow (4/0).

Drużyny z pewnością będą rotować składem, ale myślę, że w tym meczu gospodarze nie będą mieli nic do powiedzenia. Są w katastrofalnej formie i myślę, że będą skupiać się na meczach ligowych.

W przeciwieństwie do AFC Wimbledon, który również nie radzi sobie dobrze w lidze, ale nie ma aż takich problemów jak ich rywale. Goście powinni dominować w tym meczu, ponieważ wyglądani na znacznie mocniejszych w poprzednich meczach.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
13 listopada, 20:4522.10 (Wynik – 3:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *