LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet na mecz Czechy – Kosowo, rozgrywany w ramach eliminacji UEFA EURO 2020, w czwartek 14 listopada 2019 roku, o godzinie 20:45.

Czechy
Czesi sprawili ogromną niespodziankę w poprzednim meczu pokonując Anglię – 2:1.

Mimo, że piłkarze Czech ponieśli niespodziewaną klęskę we wrześniowym wyjazdowym meczu z Kosowem, teraz mają świetną okazję na rewanż oraz zbliżenie się do awansu na EURO.

Dzięki ostatnim zwycięstwom nad Czarnogórą u siebie i spektakularnej wygranej nad Anglią, Czesi są teraz na drugim miejscu z przewagą punktu nad Kosowem, więc mają teraz wszystko we własnych rękach.

Bez wątpienia wynik meczu z Anglią zostanie wykorzystany jako czynnik zwiększający morale w następnych dwóch meczach.

Gospodarze zagrają bez obrońców Kaderabeka (40/3, Hoffenheim), Novaka (23/1, Trabzonspor) i pomocnika Pavelki (22/1, Kasimpasa).

Bez względu na końcowy wynik eliminacji, Kosowo radzi sobie nadspodziewanie dobrze i jest rewelacją grupy A. W ostatnich dwóch meczach zaprezentowali się bardzo dobrze, najpierw przegrywając wyjazdowy mecz z Anglią 5:3, a następnie pokonując Czarnogórę u siebie 2:0.

Nawet przeciwko znacznie silniejszej drużynie angielskiej było widać, że nie boją się atakować i grać ofensywnie. W meczu z Czarnogórą zespół Kosowa wykazał dużo większe zaangażowanie i chęć zwycięstwa niż rywale.

Mimo to ich szanse na awans są nikłe. Punkt straty do Czechów, mecz wyjazdowy z tą drużyną, a na zakończenie eliminacji potyczka rewanżowa z Anglią, sprawia, że tylko cud może dać upragnione drugie miejsce tej drużynie.

Pomocnik Berisha (16/0, Akhmat Grozny) i napastnicy Kastrati (3/0, Lokomotiva Zagreb) i Muriqi (23/8, Fenerbahce) nie wystąpią w tym meczu.

Drużyna Czeska jest z pewnością mocnym faworytem przed własną publicznością, ale widzieliśmy już, że Kosowo nie boi się żadnego przeciwnika, więc z pewnością nie przyjadą się tutaj bronić.

Zwycięstwo gospodarzy jest prawdopodobne, ale goście będą walczyć i zostawią serce na boisku, dlatego myślę, że każda z drużyn strzeli minimum jednego gola. Dla gości jest to mecz o być, albo nie być. W takich okolicznościach trudno jest grać defensywnie.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
14 listopada, 20:45BTTS (co to jest?)1.78 (Wynik – 2:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *