LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVbet na mecz Szwajcaria – Gruzja, rozgrywany w ramach eliminacji UEFA EURO 2020, w piątek 15 listopada 2019 roku, o godzinie 20:45.

Szwajcaria
Szwajcaria, aby awansować na EURO musi wygrać dwa ostatnie mecze.

Mimo, że drużyna Szwajcarii nie znajduje się aktualnie w czołówce grupy D, zajmując dopiero 3 miejsce, reprezentacja tego kraju przystępuje do ostatniej fazy kwalifikacyjnej całkowicie przekonana, że ​​zdobędzie bilet na EURO 2020.

Powód jest prosty: najpierw czeka ich mecz z Gruzją u siebie, a potem Gibraltar na wyjeździe, a matematyka jest również prosta – będą musieli wygrać oba mecze, aby bezpiecznie wyjść z grupy.

Zespół miał bardzo trudny październik, przegrywając na wyjeździe z Danią 1:0, co bardzo skomplikowało sytuację Szwajcarii, ale drużyna zareagowała w idealny sposób, wygrywając u siebie 2:0 z Irlandią w poprzednim meczu.

Gospodarze zagrają bez obrońcy Schara (54/0, Newcastle), pomocników Freulera (21/1, Atalanta), Drmica (35/10, Norwich) i Gavranovica (22/7, Dinamo Zagreb).

Gruzja nie miała realnych szans na wywalczenie czegoś więcej w tej grupie, poza wiedzą i doświadczeniem.

Mimo to dwa zwycięstwa, dwa remisy i trzy porażki, zasługują na uznanie, w grupie z trzema naprawdę silnymi przeciwnikami.

W październiku dobrze poradzili sobie w bezbramkowym meczu u siebie z Irlandią, skutecznie powstrzymując przeciwników przez cały mecz.

Drugi mecz na Gibraltarze pokazał, że mają wiele rzeczy do poprawienia i ulepszenia – wygrali zaledwie 3:2.

Goście zagrają bez obrońców Dvali (13/1, Ferencvaros), Kharabadze (3/0, Zurych) oraz pomocników Okriashvili (40/9, Anorthosis) i Lobzhanidze (7/2, Randers).

Mimo że Gruzji udało się zatrzymać w tych eliminacjach Irlandię i Danię u siebie, trudno mówić o ich jakości ponieważ w meczach wyjazdowych nie mają wiele do powiedzenia z silniejszymi przeciwnikami.

Szwajcarska drużyna wygrała z nimi już w marcu 0:2 na wyjeździe, co pokazuje, że tym bardziej w meczu o wielką stawkę i grając przed własną publicznością nie będą mieli najmniejszego problemu z wygraną wysokim wynikiem.

Wygrana Szwajcarii dwoma bramkami to bezpieczny typ, można się również pokusić o postawienie handicapu azjatyckiego -2, po kursie 1.96

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
15 listopada, 20:451 (Handicap: -1.5)1.51 (Wynik – 1:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *