Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Albacete – Cartagena, rozgrywany w ramach hiszpańskiej La Liga 2, w poniedziałek 22 marca 2021 roku, o godzinie 19:00.

Mecz na dnie tabeli drugiej ligi hiszpańskiej pomiędzy ostatnim w zestawieniu Albacete z dorobkiem 26 punków oraz trzecią od końca Cartageną. Strata Albacete do bezpiecznej pozycji to 4 punkty, a Cartageny to tylko 1 oczko.

Albacete wpadło w ostatnich tygodniach w potężny kryzys formy. Drużyna nie wygrała w poprzednich 6 meczach notując 2 remisy oraz 4 porażki. W poprzedniej kolejce z Tenerife na wyjeździe 2:0.

Jednak przed tą katastrofalną serią Albacete miało z kolei bardzo dobry dobry okres – 5 meczów bez porażki w tym 4 zwycięstwa.

Cartagena również nie prezentuje się dobrze. Przystępuje do tego meczu po remisie z Ponferraidiną 1:1 u siebie. Drużyna w poprzednich 5 meczach zanotowała 1 zwycięstwo, 2 remisy oraz 2 porażki.

Dla Albacente ten mecz jest doskonałą okazją by przerwać tę fatalną passę meczów bez zwycięstwa i w końcu dopisać upragnione, i cenne 3 punkty. Uważam, że jest to dla nich idealny moment i niezbyt wymagający przeciwnik.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
22 marca, 21:001 (remis=zwrot)1.85 (Wynik – 2:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.