LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Wisła Kraków – Stal Mielec, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy w niedzielę 21 marca 2021 roku, o godzinie 15:00.

Wisła Kraków przystępuje do tego meczu po dwóch kolejnych ligowych spotkaniach bez zwycięstwa. Biała Gwiazda najpierw zremisowała bezbramkowo u siebie z Górnikiem Zabrze, a w poprzedniej kolejce przegrała z Lechią Gdańsk na wyjeździe 2:0, choć w tym meczu nie brakowało kontrowersji, które mogły wpłynąć na dobry wynik Lechii.

Przed tą lekką zadyszka Wisła notowała bardzo dobre wyniki, grając otwartą piłkę, miłą dla oka.

W tabeli krakowianie zajmują 11 miejsce z bezpieczną przewagą 7 punktów nad ostatnią drużyną w tabeli, która zostanie zdegradowana do I ligi.

Stal Mielec nieco polepszył swoją sytuację w tabeli po ostatnim zwycięstwie ligowej z Podbeskidziem 2:1 u siebie. Było to pierwsze w tej rundzie zwycięstwo dla Stali w poprzednich kolejkach Stal zanotowała 3 remisy oraz 3 porażki.

Dla Wisły mecz ten teoretycznie będzie jednym z najłatwiejszych meczów w sezonie więc krakowianie na pewno będą chcieli zapisać na swoje konto 3 punkty i zapewnić sobie bezpieczną pozycję przed końcówką sezonu. Stal po zwycięstwie z Podbeskidziem, nie będzie moim zdaniem w stanie wygrać kolejnego meczu, więc stawiam na pewną wygraną Wisły.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
21 marca, 15:0011.96 (Wynik – 3:1)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.