LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Antalyaspor – Denizlispor, rozgrywany w ramach tureckiej pierwszej ligi, w poniedziałek 28 września 2020 roku, o godzinie 19:00.

Antalyaspor przystępuje do tego meczu po remisie 1:1 w drugiej kolejce Super Ligi z Besiktasem, grając na wyjeździe.

Gospodarze byli lepszym zespołem w pierwszej części spotkania i zasłużenie objęli prowadzenie w 33. minucie po golu Larina. W drugiej części spotkania widać było bardziej zrównoważoną grę. Goście znacznie podnieśli swój poziom gry i golem Bayrakdarema w 85. minucie ustalili wynik meczu i zasłużenie zremisowali ten mecz.

Antalyaspor zajmuje 8. miejsce w tabeli, mając cztery punkty w dwóch meczach.

Denizlispor przystępuje do tego starcia po remisie w poprzednim meczu z Trabzonsporem na własnym stadionie.

Niestety, ten mecz zakończył się bez bramek, ponieważ obie strony zagrały bardzo defensywnie. Gospodarze mieli mniej zawodników na boisku od 68. minuty, ale nadal byli w stanie utrzymać czyste konto i zdobyli punkt w tym starciu, a winę za taki wynik ponosi Trabzonspor.

Obecnie zajmują 18. miejsce w tabeli, mając tylko jeden punkt po pierwszych dwóch kolejkach.

Od początku nowego sezonu goście pokazali sporą słabość w linii obronnej. Stracili aż pięć bramek w swoim pierwszym meczu z Goztepe. Antalyaspor z pewnością spróbuje wykorzystać swoją szansę, i sądzę, że zanotuje zwycięstwo w tym starciu, ponieważ ich linia ofensywna jest w lepszej formie od początku sezonu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
28 września, 19:0011.88 (Wynik – 1:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.