LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Midtjylland – Slavia Praga, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, w środę 30 września 2020 roku, o godzinie 21:00.

Midtjylland zrobiło wszystko, co w jego mocy, aby odnotować zwycięstwo w ostatnim meczu Superligi, kiedy z minimalnie pokonali u siebie Randers FC.

Strzelili gola bardzo wcześnie, w 6. minucie spotkania za sprawą Kraeva, jednocześnie skutecznie utrzymując prowadzenie do końca spotkania, zachowując siłę i skupienie na nadchodzący mecz rewanżowy ze Slavią.

W pierwszym meczu IV rundy, zremisowali 0:0 na wyjeździe ze Slavią Praga. Nieco lepszą drużyną w pierwszej części byli Czesi, którzy mieli kilka dobrych okazji, ale nie udało im się ich wykorzystać. Tempo meczu znacznie spadło w drugiej połowie i było jasne, że ten zakończy się bez strzelonych bramek.

Z pewnością podchodzą do tego rewanżu z dużymi oczekiwaniami, ale też doskonale zdają sobie sprawę, że przed nimi trudne zadanie, bo goście z Czech wydają się w tej chwili nieco silniejsi.

Slavia Praga w poprzedniej kolejce ligowej, bez problemu pokonała Slovacko 3:0, na własnym stadionie.

Jak wspomniałem powyżej, w pierwszym meczu zremisowali u siebie 0:0, ale wydają się być drużyną bliższą awansu. Z ich ofensywną linią, z dobrym wyprowadzaniem kontrataków i nieco lepszą indywidualną jakością, myślę, że to właśnie Czesi awansują do fazy grupowej, ale wszystko będzie na styku.

Slavia była lepszą drużyną w pierwszym meczu, jednak żadna z drużyn nie chciała podejmować niepotrzebnego ryzyka, więc wtedy zabrakło bramek. Teraz, kiedy Duńczycy prawdopodobnie czują się nieco bardziej komfortowo, nadal widzę szansę dla czeskiej drużyny na zagrożenie ze względu na bardzo dobry poziom kreatywności i płynność z piłką przy nodze.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
30 września, 21:00X21.48
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *