Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Arka Gdynia – Wisła Płock, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy w sobotę 7 marca 2020 roku o godzinie 15:00.

Arka Gdynia
Drużna Arki walczy o utrzymanie w lidze.

Arka Gdynia rozpaczliwie bije się o utrzymanie w lidze. Drużna ma problemy poza boiskowe, ale nie raz okazało się się, że taka sytuacja wbrew pozorom dodaje drużynie ochoty do walki i pokazuje charakter zespołu.

W poprzednim meczu Arkowcy przegrali na boisku Mistrza Polski Piasta Gliwice 1:0, goście liczyli na bezbramkowy remis i zdobycie jednego punktu na trudnym terenie w Gliwicach, lecz po golu Parzyszka w 29 minucie Piast zgarnął 3 punkty, a piłkarze z Gdyni nie stworzyli zbyt wiele okazji by móc myśleć o wyrównaniu.

Po przerwie zimowej mają bilans 1 zwycięstwo u siebie z Rakowem, jeden remis u siebie z ŁKS oraz 3 porażki, z Cracovią, Górnikiem oraz wspomnianym Piastem.

Sytuacja w tabeli również nie jest dla nich zbyt ciekawa ponieważ z 25 punktami zajmują miejsce spadkowe. Strata do bezpiecznego miejsca to już 5 punktów.

Wisła Płock jest jedną z najgorzej grających na wiosnę zespołów, po 2 porażkach i 3 remisach na pewno nie mają powodów do optymizmu i marzenia o pierwszej ósemce raczej pozostaną już tylko marzeniami.

W poprzednim meczu wyglądali fatalnie, pomimo większego posiadania piłki niż piłkarze Rakowa, nie umieli tego przełożyć na jakiekolwiek groźniejsze sytuacje. Mecz zakończył się ich porażką 0:2.

W tabeli są na 10 pozycji ze stratą tylko 2 punktów do górnej ósemki, ale taka sytuacja chyba wpływa negatywnie na zespół ponieważ piłkarze zdają sobie sprawę ze swojej słabości i raczej nikłych szansach na grupę mistrzowską, a z drugiej strony mają dużą przewagę nad strefą spadkową co nie wpływa motywująco na poprawę gry.

Arka ma nóż na gardle i w meczu ze słabo dysponowanym rywalem, w meczu przed własną publicznością nie powinni go przegrać.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
6 marca, 15:001 (remis=zwrot)1.61 (Wynik – 1:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.