Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Wisła Kraków – Lech Poznań, rozgrywany w ramach polskiej Ekstraklasy w niedzielę 8 marca 2020 roku, o godzinie 15:00.

Wisła Kraków
Wisła Kraków ma na kocie 4 zwycięstwa i 1 remis w ostatnich 5 meczach.

Wisła Kraków jest po przerwie zimowej w niesamowitym gazie, drużna zanotowała 4 wygrane oraz jeden pechowy remis u siebie z Wisła Płock 2:2.

W swoim poprzednim meczu Wiślacy wygrali prestiżowe derby Krakowa, na wyjeździe 0:2. Drużyna w pełni zasłużyła na to zwycięstwo dominując nad rywalem.

W tabeli Wisła jest już nad strefą spadkową z przewagą 5 punktów nad miejscami zagrożonymi spadkiem.

Jeśli chodzi o Lecha to drużna również zanotowała bardzo udane wejście w rundę wiosenną. 3 zwycięstwa, jeden remis i porażka na wyjeździe z Cracovią.

Ostatni swój mecz Lech rozegrał u siebie z Górnikiem i bezapelacyjnie wygrał go 4:1. Poznaniacy mieli ogromną przewagę w posiadaniu piłki oraz strzałach na bramkę rywala. Skutecznie wykorzystywali nadarzające się okazje i zasłużenie zgarnęli 3 punkty.

W tabeli Ekstraklasy Lech jest na 4 pozycji ze stratą 10 punktów do liderującej Legi oraz tylko 1 do wicelidera tabeli – Cracovi.

Spotykają się w tym meczu dwie drużyny które są w bardzo dobrej dyspozycji. Preferują ofensywny styl gry i nie mają problemów ze zdobywaniem goli. Spodziewam się więc dobrego widowiska w którym nie zabraknie bramek z obu stron.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
8 marca, 15:00BTTS (co to jest?)1.64 (Wynik – 1:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.