Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVBET na mecz AS Roma – Torino, rozgrywany w ramach włoskiej Serie A, w niedzielę 5 stycznia 2020 roku, o godzinie 20:45.

AS Roma
AS Roma ma 7 meczów z rzędu bez porażki w tym dwa ostatnie zwycięstwa w Serie A.

AS Roma ma bardzo dobry ostatni okres, ponieważ drużyna zanotowała 7 meczów bez porażki z rzędu, a formacja ofensywna drużny gra bez zarzutu, strzelając wiele bramek.

Ich dwa ostatnie mecze w Serie A to dwa pewne zwycięstwa, najpierw ze Spal u siebie 3:1, a następnie na wyjeździe z Fiorentiną 1:4.

Biorąc pod uwagę 7 ostatnich meczów drużyny z Rzymu, w aż 6 padło więcej niż 2.5 gola, a Roma strzeliła w tych spotkaniach łącznie, aż 18 bramek.

W tabeli Serie A, AS Roma jest na 4 pozycji ze stratą 7 punktów do lidera oraz przewagą 4 punktów nad drużyną Atalanty, która plasuje się oczko niżej.

Drużyna Torino gra w kratkę w ostatnim czasie. Po dwóch bardzo dobrych meczach i zwycięstwach nad Genoa 0:1 i Fiorentiną 2:1, przyszły dwa mało przekonujące występy, w których zdecydowanie zabrakło im zimnej krwi.

Bardzo pechowy remis 3:3 na wyjeździe z Veroną, gdzie Torino prowadziło już 0:3 do 69 minuty meczu, ale w końcowych fragmentach gry zabrakło doświadczenia, koncentracji i skończyło się tylko na 1 zdobytym punkcie.

Kolejny fatalny występ miał miejsce w ostatniej kolejce przed świętami, kiedy to drużna z Turynu przegrała u siebie 1:2 ze Spal, jednak w tym meczu plany gospodarzy pokrzyżowała czerwona kartka dla Bremera na początku drugiej połowy gry.

Spotykają się dzisiaj dwa zespoły strzelające ostatnimi czasy bardzo dużo bramek. Nawet, kiedy drużyna Torino traciła punkty to jednak formacja ofensywna działała bez zarzutu.

Roma jest zdecydowanym faworytem tego meczu, ale jednak Torino z pewnością będzie chciało się zrehabilitować za pechową stratę punktów w poprzednich meczach.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
5 stycznia, 20:45over2.51.60 (Wynik – 0:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.