Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia z możliwością obstawiania w LVBET na mecz Valencia – Eibar, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primera Division w sobotę 4 stycznia 2020 roku, o godzinie 13:00.

Valencia
Valencia ma serię 4 meczów bez porażki w Primera Division.

Valencia jest teraz w przyzwoitej formie, przystępując do tego meczu o serii 6 meczów bez porażki, ale ich poprzedni mecz to rozczarowujący remis na wyjeździe z Valladolid 1:1.

Zagrali zbyt defensywnie i bojaźliwie, porównując jakość obu drużyn. W pierwszej połowie meczu grali w sposób pasywny i nieatrakcyjny, a w drugiej części gry pozwolili gospodarzom narzucić swój styl gry.

Dopiero gdy stracili gola w 83. minucie, drużna Valencii próbowała zareagować i na szczęście dla nich strzeliła wyrównującego gola w doliczonym czasie gry.

Valencia zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli ze stratą dwóch punktów do miejsca dającego prawo gry w Lidze Europy oraz 4 punkty do miejsc premiowanych grą w Lidze Mistrzów, więc zwycięstwo pozostaje ich jedynym celem.

Drużyna gospodarzy wystąpi bez obrońcy Piccini (2/0) i napastnika Guedesa (6/0), którzy już od jakiegoś czasu są kontuzjowani. Wątpliwe są występy pomocnika Kangina (8/1) i bramkarza Cillessena (14/0).

Ostatni mecz dla Eibaru zakończył ich fatalną serię 5 meczów bez zwycięstwa. Drużyna wygrała w poprzedniej kolejce z Granadą u siebie 3:0.

Wydawali się o wiele bardziej konkretni i skuteczni w pierwszej połowie, zdobywając dwie bramki za sprawą Enricha w 21. minucie i Kike’a pięć minut później.

Wrażenie jest takie, że mogli strzelić jeszcze więcej goli w pierwszej połowie meczu, ponieważ goście grali bardzo defensywnie i nieporadnie. W drugiej połowie goście przejęli inicjatywę, ale bez konkretnych sznas.

Inui przypieczętował zwycięstwo w 87. minucie, choć gospodarze wyglądali na zadowolonych z wyniku jeszcze przed tym golem.

Dzięki temu zwycięstwu Eibar oderwał się od strefy spadkowej, znajdując się teraz o pięć punktów wyżej niż Celta zajmująca miejsce w tej strefie.

Obrońca Burgos (1/0) doznał kontuzji i nie zagra w tym meczu, podobnie jak pomocnik Alvarez (7/0). Napastnik Orellana (16/4) jest zawieszony za kartki.

Pomimo pewnej poprawy w grze drużny Eibar w poprzedniej kolejce, jest to zbyt mało dla jakości Valencii – kiedy gracze tego klubu mają przyzwoity dzień.

Gospodarze wyglądali na nieco bardziej defensywnych i pasywnych w poprzedniej grze, ale teraz nie powinno to być tak niepokojące. Bez wątpienia celem jest zwycięstwo, a Valencia powinna tego dokonać przeciwko dość nieskutecznemu i pasywnemu na wyjazdach Eibarowi.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
4 stycznia, 13:0011.67 (Wynik – 1:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.