LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Belgia – Dania, rozgrywany w ramach Ligi Narodów UEFA, w środę 18 listopada 2020 roku, o godzinie 20:45.

Reprezentacja Belgii nadal dominuje w grupie, w której rywalizują z Danią, Anglią i już zdegradowaną Islandią. W tej chwili zajmują czołowe miejsce, mając cztery zwycięstwa i jedną porażkę od początku rozgrywek.

W ostatnim starciu u siebie z Anglią odnieśli zwycięstwo 2:0, pokazując, jak drużyna powinna grać z piłką przy nodze. Tielemans w 10. i Mertens w 24. minucie dali swojemu zespołowi prowadzenie, które Belgowie z powodzeniem utrzymali do końca spotkania. Angielska drużyna była zbyt pasywna, by zrobić coś znaczącego w tym meczu.

Wiadomości o drużynie Belgii
Bramkarz Mignolet (29/0, Club Brugge), obrońcy Vermaelen (78/2, Kobe), Castagne (11/2, Leicester), pomocnicy Saelemaekers (1/0, Mediolan), Carrasco (44/6, Atletico Madryt), napastnicy Eden Hazard (106/32, Real Madryt) i Trossard (3/0) nie zagrają w tym meczu

Dania wykonuje dobrą robotę w rozgrywkach Ligi Narodów UEFA, ponieważ mają za sobą trzy zwycięstwa z rzędu. W swoim ostatnim starciu, mając pewne trudności, pokonali na własnym stadionie Islandię 2:1.

Wiadomości o drużynie Danii
Goście wystąpią bez obrońców Strygera Larsena (31/1, Udinese), Sviatchenko (5/1, Midtjylland), pomocników Falk (2/0, Kopenhaga), Lerager (10/1, Genua) oraz napastników Dolberga (22/5, Nice) i Skova (8/4, Hoffenheim).

Na papierze drużyna duńska wygląda, na taką która jest w świetnej formie, ale moim zdaniem nie jest to fakt, który należy brać pod uwagę. Są w serii wygranych trzech meczów, ale z trudnościami w każdym z nich. W przeciwieństwie do Belgów, którzy wygrywają dość pewnie, z dużą płynnością w grze.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
18 listopada, 20:4511.76
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.