Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Ekwador – Wenezuela, rozgrywany w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata 2022, we wtorek 17 listopada 2020 roku, o godzinie 22:00.

Ekwador złapał dobry rytm w eliminacjach Ameryki Południowej, ponieważ mają za sobą dwa kolejne zwycięstwa. Najpierw pokonali Urugwaj 4:2 u siebie w październiku, a w ostatnim starciu na wyjeździe pokonali Boliwię 2:3.

Mecz w Boliwii był interesujący, ponieważ był bardzo dynamiczny, a obie drużyny były bardzo skuteczne. Po pierwszych sześćdziesięciu minutach wynik na tablicy wyników wynosił 2:2.

Remis stawał się bardzo realistycznym scenariuszem, ale goście z Ekwadoru otrzymali rzut karny w ostatnich minutach spotkania, który wykonał Gruezo, i poprowadził swoją drużynę do wygranej 2:3.

Ekwador zajmuje obecnie 3. miejsce w tabeli, mając sześć punktów na trzy rozegrane mecze.

Kolumbia przegrała w zeszły piątek z Urugwajem, u siebie 0:3.

Po tym, jak stracili bramkę w 5. minucie, wydawali się nieco zdezorientowani na boisku, ponieważ pomimo tego, że przez większość czasu utrzymywali się przy piłce, nie byli w stanie stworzyć przyzwoitej szansy, wyraźnie brakowało im pomysłów na wykończenie. .

Goście skutecznie wykorzystali swoje szanse i dwoma golami zdobytymi w 54. (rzut karny Suareza) i golem Nunez w 73. minucie zasłużenie odnieśli zwycięstwo.

Kolumbia ma jedno zwycięstwo, remis i jedną porażkę od początku kwalifikacji. Obecnie są na 7. miejscu, brakuje im tylko punktu do Paragwaju i 5. miejsca, dającego awans.

Mimo że Kolumbia nie wygląda dobrze w tych kwalifikacjach, z pewnością ma wielki potencjał. Każdy mecz między reprezentacjami Ameryki Południowej można scharakteryzować jako trudny, a Kolumbijczycy zdecydowanie nie mają powodu, aby się bronić. Mając to na uwadze, moim zdaniem zespoły prawdopodobnie strzelą przynajmniej raz, ponieważ Ekwadorczycy mają wysokie morale po ostatnich meczach, i chęć na kolejce zwycięstwa.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
17 listopada, 22:00BTTS (co to jest?)1.79 (Wynik – 6:1)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.