LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Benfica Lizbona – Barcelona, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA, w środę 29 września 2021, o godzinie 21:00.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Benfica rozpoczęła swoją kampanię w Lidze Mistrzów od remisu 0:0 dwa tygodnie temu na wyjeździe z Dynamem Kijów, ogólnie prezentując się nieco lepiej od przeciwników, ale nie będąc konkretnym w meczach wyjazdowych.

Mieli znaczną przewagę w posiadaniu piłki i stworzyli kilka przyzwoitych okazji, ale nie byli odpowiednio skoncentrowani na finiszu by uzyskać coś więcej niż tylko remis, podczas gdy gospodarze spisywali się przyzwoicie grając z kontry, ale także brakowało im większej kreatywności, aby osiągnąć cel w postaci bramki.

W lidze portugalskiej, Benfica jest w tej chwili nie do zatrzymania, ponieważ mają jak dotąd doskonały bilans 6-0-0 i pewnie utrzymują pierwsze miejsce w tabeli.

Barcelona została całkowicie zmiażdżona w swoim pierwszym występie w Lidze Mistrzów u siebie z Bayernem, przegrywając zdecydowanie – 0:3.

Stracili pierwszego gola w 34 minucie po strzale Mullera, a w drugiej części nie do zatrzymania był Lewandowski, który dołożył dwa kolejne gole.

W LaLiga Barcelona ma jeden z najgorszych startów w swojej najnowszej historii, ponieważ obecnie zajmuje 6. miejsce w tabeli, co jest zdecydowanie kiepskie jak na ich standardy.

Barcelona ma poważne problemy w krajowej lidze, a ich słabość jest bardzo widoczna. Benfica z pewnością ma potencjał ofensywny, aby wykorzystać ten fakt, ale Barcelona zawsze będzie niewygodna bez względu na okoliczności, więc moim zdaniem obie drużyny będą miały trudne zadanie w utrzymaniu czystego konta w nadchodzącym spotkaniu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
29 września, 21:00BTTS (co to jest?)1.70

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *