LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Widzew Łódź – GKS Tychy, rozgrywany w ramach polskiej 1 ligi, w piątek 28 maja 2021 roku, o godzinie 17:40.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Widzew Łódź zajmuje w tej chwili 10 pozycję w tabeli z dorobkiem 42 punktów po 31 meczach. Do końca sezonu pozostały już tylko 3 kolejki, a strata łodzian do strefy barażowej o awans do Ekstraklasy wynosi aż 7 punktów, więc piłkarze tego klubu stracili już praktycznie szanse na awans do Ekstraklasy w tym sezonie.

W poprzednim meczu Widzew zremisował na wyjeździe z walczącą o awans Arką Gdynia 0:0. Był to już 4 z rzędu mecz Widzewa bez zwycięstwa – co gorsza łodzianie strzelili w nich zaledwie jedną bramkę. Z taką grą nie mieli prawa nawet marzyć o awansie.

GKS Tychy natomiast zajmuje 3 pozycję z dużą szansą na bezpośredni awans, ponieważ ich strata to drugiego w tabeli Radomiaka to tylko 3 punkty.

Tyszanie przystępują do tego meczu po bardzo ważnej i prestiżowej porażce w meczu na szczycie z Bruk-Betem 0:2 u siebie. Mecz ten przerwał świetną passą 4 zwycięskich meczów z rzędu GKS Tychy.

Piłkarze GKS-u mają o co walczyć w przeciwieństwie do ich rywali więc obstawiam, że tego meczu nie przegrają. Na pewno będą podrażnieni przegraną w poprzedniej kolejce i będą za wszelką cenę chcieli się zrehabilitować.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
28 maja, 17:402 (DnB)1.80

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.