LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Bośnia i Hercegowina – Holandia, rozgrywany w ramach Ligi Narodów UEFA w niedzielę 11 października 2020 roku, o godzinie 18:00.

Bośnia w swoim poprzednim meczu Ligi Narodów przegrała u siebie z Polską 1:2.

Wynik otworzył wykorzystując rzut karny w 24 minucie Hajradinović, a jeszcze przed przerwą wyrównał Glik. Zwycięstwo naszej reprezentacji zapewnił w 67 minucie Grosicki. Polska przeważała przez niemal, cały mecz – zwłaszcza w pierwszej połowie gry, i zasłużenie wygrała.

Oprócz meczu z Polską, drużyna Bośni na inaugurację zremisowała na wyjeździe z Włochami 1:1.

Holendrzy po latach posuchy, znów doczekali się bardzo utalentowanego pokolenia graczy.

Ligę Narodów Holendrzy otworzyli zwycięstwem z Polską u siebie 1:0, a następnie przyszła porażka z Włochami 0:1 u siebie.

O swojej sile Holendrzy przekonali wszystkich w eliminacjach do EURO. Mając za przeciwników m.in. Niemców nie przegrali żadnego meczu grupowego, remisując tylko jedno spotkanie z Irlandią Północną.

W ostatnią środę Holendrzy przegrali mecz towarzyski z Meksykiem 0:1, tracąc bramkę z rzutu karnego.

Reprezentacja Holandii jest zdecydowanym faworytem tego meczu i nie wyobrażam sobie, żeby nie wykorzystali tej jakości jaką mają w ofensywie oraz żelaznej defensywy na której czele stoi van Dijk.

Gwiazdy Bośniaków z Edinem Dzeko na czele są już nieco podstarzałe i prezentują się dużo gorzej niż jeszcze kilka lat temu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
11 października, 18:0021.57 (Wynik – 0:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.