Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Niemcy – Szwajcaria, rozgrywany w ramach Ligi Narodów UEFA, we wtorek 13 października 2020 roku, o godzinie 20:45.

Niemcy w końcu zdołali odnotować swoje pierwsze zwycięstwo w rozgrywkach Ligi Narodów UEFA w poprzednim meczu z Ukrainą w Kijowie.

Goście zagrali charakterystyczną dla siebie grę, opanowali środek pola, utrzymywali się przy piłkce i zasłużenie prowadzili 0:2 po pierwszych czterdziestu dziewięciu minutach. Zepchnięci do defensywy gospodarze byli w stanie zmniejszyć stratę w 77. minucie po strzale z rzutu karnego, ale Niemcy byli za mocni w tym starciu, aby pozwolić na niespodzianki i zmarnować szansę na wygraną. Trzeba powiedzieć, że Ukraińcy nie byli w stanie wystawić swojej najlepszej jedenastki ze względu na przypadki COVID-19.

Niemcy zajmują teraz 2. miejsce w grupie, którą dzielą z Hiszpanią, wspomnianą wcześniej Ukrainą i Szwajcarią.

Gospodarze wystąpią bez obrońców Schulza (11/2, Dortmund), Henrichsa (4/0, Lipsk), Kehrera (9/0, PSG), pomocników Amiriego (4/0, Leverkusen), Gungodana (39/8, Man City) i Sane (23/5, Bayern Monachium).

Szwajcaria przegrała z Hiszpanią w ostatnim meczu w Lidze Narodów 1:0 na wyjeździe.

Dali się wciągnąć w hiszpański styl gry, a jeśli drużyna to zrobi, bardzo trudno zdziałać cokolwiek w takim meczu. Stracili bardzo wcześnie bramkę, w 14. minucie po strzale Oyarzabala. Hiszpanie w pełni kontrolowali wydarzenia na boisku przez cały mecz i Szwajcarom było niezwykle trudno stworzyć jakiekolwiek sytuacje bramkowe.

Szwajcaria zajmuje teraz ostatnie miejsce we wspomnianej grupie – zdobyła tylko jeden punkt na trzy mecze.

Obrońca Lang (31/3, Gladbach), Mbabu (9/0, Wolfsburg), pomocnik Steffen (12/0, Wolfsburg) i napastnicy Embolo (38/4, Gladbach) i Ajeti (11/1, Celtic) nie zagrają tym razem.

Obie drużyny wolą bardziej ofensywną grę. Styl, w którym Szwajcarzy radzą sobie lepiej niż wtedy, gdy muszą się bronić. Mimo że są uważani za słabszych w tym starciu, nie zmniejsza to ich możliwości w ofensywie. Jeśli chodzi o Niemców, to wiele można powiedzieć o ich ofensywnym potencjale, a moim zdaniem wystarczy jeden gol, aby ten mecz stał się bardzo ciekawy.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
13 października, 20:45over2.51.57 (Wynik – 3:3)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.