Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Bournemout – Brentford, rozgrywany w ramach angiielskiej Championship, w poniedziałek 17 maja 2021 roku, o godzinie 19:00.

Pierwszy mecz półfinałowy, baraży o awans do Premier League. Bournemouth który zajął po sezonie zasadniczym 6 pozycję w Championship, mierzy się z Brentford z pozycji numer 3. Różnica punktowa miedzy tymi zespołami na koniec sezonu wynosiła 10 punktów.

Bournemouth nie może zaliczyć końcówki sezonu do najbardziej udanych, drużyna przegrała w 3 ostatnich kolejkach , nie strzelając przy tym ani jednego gola. W ostatniej rundzie ulegli Stoke u siebie 0:2.

Brentford drugi sezon z rzędu walczy w barażach o awans, w poprzednim sezonie drużyna przegrała decydujący mecz w finale na Wembley z Fulham i obeszła się smakiem.

Końcówka sezonu była w wykonaniu Brentford niezwykle udana, bowiem drużyna zaliczyła 12 ostatnich meczów bez porażki, w tym 4 zwycięskie mecze w ostatnich kolejkach sezonu.

Brentford jest lekkim faworytem tego spotkania, ale nie przywiązywałbym do tego wielkiej wagi, wolę skupić się na tym w jakim nastawieniu obie drużyny podejdą do tego meczu, a będzie to nastawienie z pewnością defensywne. Oba zespoły mają chrapkę na awans i nie wyobrażam sobie, aby ruszyły do huraganowych ataków już w pierwszym meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
17 maja, 19:00under2.51.68 (Wynik – 1:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.