Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Getafe – Levante, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Primeira Division, w niedzielę 16 maja 2021 roku, o godzinie 18:30.

Betclic
Odbierz bonus 550zł w Betclic już teraz!

Przedostatnia kolejka hiszpańskiej Primeira Division. Getafe zajmujące w tej chwili 16 pozycję, po ostatnich słabych występach, niebezpiecznie zbliża się do strefy spadkowej. Drużyna ma na koncie 34 punkty a ich przewaga nad strefą spadkową wynosi tylko 3 oczka.

W poprzednich kolejkach Getafe zanotowało bardzo słabe występy. Drużyna z przedmieść Madrytu, przegrała w poprzednich 3 spotkaniach, , w których nie strzeliła ani jednego gola. W poprzednim spotkaniu Getafe przegrało na wyjeździe z Celtą Vigo 1:0

Levante również nie prezentuje się najlepiej, ta drużyna z kolei nie wygrała w poprzednich 6 meczach notując 4 porażki oraz 2 remisy.

Levante zajmuje 13 pozycję tabeli, a więc bezpiecznie może dograć sezon do końca, nie obawiając się o byt w La Liga. Ich przewaga nad strefą spadkową to 9 punktów.

Getafe w końcu musi się zmobilizować i przełamać. Jest ku temu bardzo dobra okazja bo trafia dziś na zespół również bez formy, który jest ligowym średniakie, nie prezentującym nic nadzwyczajnego.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
16 maja, 18:3011.67 (Wynik – 2:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.