Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Bournemouth – Tottenham, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w czwartek 9 lipca 2020 roku, o godzinie 19:00.

Bournemouth jest w trudnej sytuacji, na 5 kolejek przed końcem rozgrywek zajmuje miejsce w strefie spadkowej, ze stratą 4 punktów do bezpiecznej pozycji jaką zajmuje Watford, który to ma rozegrany jeden mecz więcej od gospodarzy dzisiejszego meczu.

Drużyna Bournemouth ma za sobą fatalną serię, ponieważ w 8 ostatnich meczach ligowych zdobyła tylko jeden punkt, przegrywając 7 meczów i remisując tylko jeden – z Chelsea 2:2 u siebie, ale było to jeszcze w lutym 2020 roku.

Tottenham również nie zaliczy tego sezonu do udanych. Drużyna zajmuje obecnie 8 pozycję, praktycznie bez szans na walkę o Ligę Mistrzów w przyszłym sezonie – ich strata do 4 pozycji to aż 11 punktów.

W ostatnich meczach drużyna prowadzona przez Jose Mourinho, gra bardzo w kratkę nie mogąc wygrać nawet 2 meczów z rzędu.

Gospodarze nie mają nic do stracenia, muszą w tym meczu wygrać aby utrzymać szansę na utrzymanie. Jednak to Tottenham jest zdecydowanym faworytem tego meczu, który również chcąc zagrać w pucharach musi punktować z tego typu drużynami.

Spodziewam się zaciętego meczu ze sporą ilością goli.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
9 lipca, 19:00BTTS (co to jest?)1.74

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.