Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz West Ham – Burnley, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w środę 8 lipca 2020 roku, o godzinie 19:00.

West Ham zajmuje w tabeli Premier League 16 miejsce, a więc tuż nad strefą spadkową. Ich przewaga nad zagrożoną spadkiem Aston Villą to tylko 4 punkty, więc zwycięstwo w dzisiejszym meczu jest arcy ważne i potrzebne.

West Ham przystępuje do tego meczu po dwóch bardzo dobrych meczach, szczególnie zwycięstwo u siebie z Chelsea 3:2 jest miłą niespodzianką dla drużyny której barw broni Łukasz Fabiański. Dodatkowo zespół zremisował na wyjeździe z Newcastle 2:2.

Jeśli chodzi o Burnley to zespół może ten sezon zaliczyć do udanych. Drużyna już dawno zapewniła sobie utrzymanie co było celem minimum. W tej chwili Burnley jest na 10 miejscu w tabeli z dorobkiem 46 punktów co daje przewagę 15 oczek nad dzisiejszym rywalem.

Tak na prawdę w Burnley ciężko o motywację bo puchary również są raczej poza zasięgiem drużyny.

Zmobilizowane sytuacją w tabeli oraz ostatnimi występami West Ham jest faworytem tego meczu i myślę, że drużyna gospodarzy wygra ten mecz i zbliży się do upragnionego utrzymania w lidze.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
8 lipca, 19:0012.00

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.