LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Braga – Maritimo, rozgrywany w ramach portugalskiej Primeria Liga, w czwartek 7 stycznia 2021 roku, o godzinie 22:00.

Braga przystępuje do tego meczu po spodziewanej wyjazdowej porażce ze znajdującym się w wyśmienitej formie Sportingiem. Gracze tego klubu wygrali już 12 z ostatnich 13 meczów więc gracze Bragi raczej liczyli się z przegraną, choć walczyli z wyżej notowanym rywalem niemal jak równy z równym mając 46% posiadania piłki oraz kilka naprawdę groźnych koazji do strzelenia bramki.

Poza tym meczem Braga miała serię 5 zwycięskich meczów z rzędu biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki w których wystepuje.

W tabeli gracze Bragi są na wysokiej 4 pozycji tuż za tercetem Sporting, Porto, Benfica, a ich strata to drugiej pozycji to 4 punkty.

Maritimo przystępuje do tego spotkania po serii 3 ligowych meczów bez porażki w tym dwa zwycięstwa oraz ostatni bezbramkowy remis z Boavistą u siebie.

W tabeli Maritimo zajmuje niezłe 8 miejsce ze stratą 5 punktów do miejsc dających prawu gry w Europie.

Braga jest zdecydowanym faworytem tego meczu, a po porażce w poprzedniej kolejce na pewno będzie chciała wrócić na zwycięską ścieżkę, i powalczyć o podium. Maritimo ma co prawda niezłą serię meczów, ale jest to drużyna o niższej jakości niż ich przeciwnicy. Braga powinna bez problemu poradzić sobie w tym meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
7 stycznia, 22:001 (AH: -1)1.54 (Wynik – 2:1)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *