LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Sampdoria – Inter Mediolan, rozgrywany w ramach włoskiej Serie A, w środę 6 stycznia 2021 roku, o godzinie 15:00.

Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

Sampdoria miała dużo szczęście, że przegrała tylko jedną bramką w ostatniej kolejce na wyjeździe przeciwko AS Roma, ponieważ całkowicie ustępowali rywalom w każdym aspekcie gry.

Zaskakujące było to, że gracze Sampdorii zeszli na przerwę z czystym kontem, ale przy takim podejściu gole wisiały w powietrzu. Ostatecznie Dzeko wykazał się ogromną determinacją w 72 minucie, kiedy to zdobył jedynego w tym meczu gola, ale trzeba powiedzieć, że porażka gości mogła być znacznie bardziej przekonująca w tym starciu.

Sampdoria zajmuje 11. miejsce w tabeli, w tej chwili z bezpieczną przewagą nad strefą spadkową, ale również nie licząca się w walce o europejskie puchary.

Inter kontynuuje swoją fantastyczną passę w rozgrywkach ligowych, obecnie mając serię ośmiu zwycięstw.

W ostatnim spotkaniu u siebie z Crotone, zaprezentowali się wyśmienicie, odnotowując przekonujące zwycięstwo 6:2.

Inter zmierza do czołówki w Serii A, obecnie mając zaledwie punkt straty do lidera – AC Milan.

Ze względu na to, że Inter od jakiegoś czasu nie ma sobie równych w Serie A, ich zwycięstwo w tym meczu również wygląda bardzo realistycznie. Ich morale jest na wysokim poziomie, a dzięki nieporównywalnej indywidualnej jakości Sampdoria powinna mieć ogromne problemy z utrzymaniem tempa rywali przez całe starcie. Nawet bez Lukaku Inter powinien sobie z łatwością poradzić.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
6 stycznia, 15:0021.59 (Wynik – 2:1)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.