Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Braga – Portimonense, rozgrywany w ramach portugalskiej Primeira Liga, w czwartek 4 lutego 2021 roku, o godzinie 22:00.

Braga spełnił oczekiwania w ostatniej kolejce przeciwko Moreirense, wygrywając bardzo pewnie 0:4 na wyjeździe.

Zapewnili sobie zwycięstwo tak na prawdę już w pierwszej części, strzelająć wówczas aż 3 bramki. Goście obniżyli tempo gry w drugiej części, ale to nie przeszkodziło im strzelić kolejnego gola w ostatnich minutach i odnieść przekonujące zwycięstwo, utrzymując czyste konto.

Braga zajmuje trzecie miejsce w Primeira Liga, mając pięć punktów mniej niż Porto, zajmujące 2 miejsce oraz 9 punktów do lidera – Sportingu Lizbona.

Portimonense ponieśli porażkę w swoim ostatnim meczu ligowym u siebie z Boavistą 1:2, wykazując trochę pasywności w grze.

Objęli prowadzenie w 36. minucie, ale nie utrzymali go przez dłuższy czas, ponieważ zaledwie dziewięć minut później stracili wyrównującego gola. Jak wspomniałem, byli dość pasywni i nie mieli nastawienia ofensywnego, w przeciwieństwie do gości, którzy wykazywali większą chęć, a po kolejnym golu w 64. minucie Boavista zasłużenie zdobył 3 punkty.

Portimonense zajmuje 13. miejsce w tabeli, będąc w nieprzyjemnej sytuacji, ponieważ dzieli ich tylko punkt od strefy spadkowej.

Gospodarze po prostu nie mogą sobie pozwolić na utratę punktów w tej części sezonu, jeśli chcą pozostać w wyścigu o Ligę Mistrzów. Są zdecydowanie lepszym zespołem w każdym aspekcie gry, a ponieważ goście nie mają obu środkowych obrońców, będzie to dla nich prawdziwa walka o utrzymanie rywalizacji przez dłuższy czas w meczu.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
4 lutego, 22:001 (HA: -1.5)2.40
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.