Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Pacos Ferreira – Tondela, rozgrywany w ramach portugalskiej Primeira Liga w piątek 5 lutego 2021 roku, o godzinie 22:00.

Ferreira ma powody, by przystąpić do tego starcia z dużymi oczekiwaniami, ponieważ, mają obecnie pięć kolejnych zwycięstw w Primeira Liga. W swoim ostatnim spotkaniu wygrali mecz przeciwko Gil Vicente, pokonując ich 1:2.

Goście dość dobrze radzili sobie przez pierwsze czterdzieści pięć minut, strzelając dwa gole w 15. i 35. minucie meczu. Gospodarze próbowali nadrobić straty, ale zdołali zredukować straty tylko do 1:2.

Ferreira zajmuje 5. miejsce w tabeli, mając tylko dwa punkty mniej niż Braga kwalifikująca się do Ligi Mistrzów.

Tondela wykonał dobrą robotę w ostatniej kolejce Primeira, kiedy to zanotowali zwycięstwo 2:0 z Farense u siebie.

Tondela zajmuje 9 miejsce w tabeli, nie będąc w stanie konkurować o Europejskie Puchary, ale muszą być ostrożni, ponieważ dzielą ich tylko cztery punkty do strefy spadkowej.

Sądząc po ich ostatnich występach w Primeira, Ferreira nie powinna mieć żadnych problemów z dodaniem kolejnego zwycięstwa do ich imponującej passy. Motywacja jest wysoka, bo bilet do Ligi Mistrzów jest tuż za rogiem i byłoby naprawdę zaskakujące, gdyby w tym meczu odpuścili.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
5 lutego, 22:0011.63 (Wynik – 2:1)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.