LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Brentford – Fulham, rozgrywany w ramach angielskiej Championship we wtorek 4 sierpnia 2020 roku, o godzinie 20:45.

Finałowy mecz baraży o awans do Premier League, rozgrywany na neutralnym stadionie Wembley.

Brentford w meczach półfinałowych nie bez problemu poradziło sobie ze Swansea, przegrywając pierwszy mecz wyjazdowy 1:0, a następnie u siebie odrabiając straty z nawiązką – wygrana 3:1.

W meczu rewanżowym drużyna Brentford kontrolowała spotkanie od samego początku, strzelając dole w 11, 15 oraz 46 minucie gry. Rywale zdołali strzelić honorowego gola w 78 minucie.

Fulham w półfinałowej rywalizacji wygrało najpierw na wyjeździe 0:2 z Cardiff, by w rewanżu drżeć o awans, ponieważ ich przeciwnicy, prowadzili 0:1, 1:2, więc w każdym z tych przypadków tylko jeden gol dzielił Filham od wyeliminowania.

Myślę, że mecz finałowy będzie rozgrywany w defensywnym stylu i padnie w nim mało bramek. Stawka jest ogromna zwłaszcza dla Brentford które nie od dawien dawna nie grało w Premier League, więc to może paraliżować piłkarzy oraz zniechęcać do zbytniego ryzyka.

Z drugiej strony Brentford ma niezwykle pewnie grającą defensywę więc piłkarzom Fulham również ciężko będzie zdobywać bramki.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
4 sierpnia, 20:45under2.51.65 (Wynik – 0:0)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.