LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Servette – Sion, rozgrywany w ramach pierwszej ligi szwajcarskiej, w poniedziałek 3 sierpnia 2020 roku, o godzinie 20:30.

Ostatnia kolejka ligi szwajcarskiej, w której mistrzem zostało Young Boys, a do drugiej ligi spadło Xamax. W walce o to aby nie grać w barażach o utrzymanie walczy Sion z Thun i jest to ostatnia niewiadoma jeśli chodzi o ostateczną tabelę.

Servette zajmuje w tabeli 4 miejsce z dorobkiem 49 punktów i przewagą 4 punktów nad kolejną drużyna więc ich miejsce oraz udział w europejskich pucharach jest pewne.

Drużyna gospodarzy przystępuje do tego meczu po porażce wyjazdowej z Lugano 3:1.

Co rzuca się w oczy w meczach tej drużyny to fakt, że tracą oni sporo bramek. W 6 ostatnich spotkaniach Servette straciło ich łącznie aż 16.

Jeśli chodzi o Sion, to drużyna zajmuje przed ostatnie miejsce zagrożone barażami o utrzymanie. Ma w dorobku 36 punktów i stratę 1 oczka do Thun, więc oprócz zwycięstwa w dzisiejszym meczu drużyna gości musi jeszcze liczyć na stratę punktów przez ich przeciwników do utrzymania.

Sion w poprzednim meczu przegrał z mistrzem Young Boys, u siebie 0:1, a oprócz tego zaliczył serię 6 meczów bez porażki, więc można uznać, że drużyna jest w bardzo dobrej formie.

Tego typu meczu najczęściej kończą się zwycięstwem drużyn które są zdecydowanie bardziej zmotywowane niż ich przeciwnicy. Sion wygra ten mecz, bo po prostu musi to zrobić aby nie zaprzątać sobie głowy barażami.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
3 sierpnia, 20:3022.10 (Wynik – 1:2)

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.