Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Brighton – Newcastle, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w sobotę 20 marca 2021 roku, o godzinie 21:00.

Piłkarze Brighton po ostatnim meczu nieco poprawili morale bo odnieśli pierwsze od dłuższego czasu zwycięstwo. Wygrana 1:2 na wyjeździe z Southamton była lekkim zaskoczeniem i niespodzianką bo była poprzedzona 3 porażkami z rzędu zespołu Brighton oraz 6 meczami bez zwycięstwa.

Mecz z Southampton był bardzo wyrównany, z lekką przewagą gospodarzy i tylko nieco więcej szczęścia gości pozwoliło odnieść im upragnione zwycięstwo.

W tabeli Brighton zajmuje aktualnie miejsce 16, a więc tuż nad strefą spadkową. Ich przewaga to tylko 3 punkty nad drużyną Fulham, która jest zagrożona spadkiem.

Newcastle nadal tkwi w beznadziei i nie widać nawet światełka w tunelu na poprawę ich sytuacji.

Drużyna ma za sobą 5 kolejnych meczów bez zwycięstwa – w poprzedniej kolejce remis 1:1 z Aston Villa u siebie i musi coś zmienić w swojej grze, jeśli myśli o pozostaniu w Premier League. Newcastle bowiem zajmuje pozycję 17 z przewagą tylko 2 punktów nad strefą spadkową.

Przed nami typowy mecz o 6 punktów, wygrana jednej z drużyn zapewni im przynajmniej na chwilę, trochę oddechu. Przewiduje więc, że żadna z drużyn nie będzie kwapiła się do huraganowych ataków i zadowoli się choćby remisem. Lepszy bowiem wróbel w garści niż gołąb na dachu, tyczy się to przede wszystkim drużyny Newcastle.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
20 marca, 21:00under2.51.68 (Wynik – 3:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.