Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Charleroi – Anderlecht, rozgrywany w ramach belgijskiej Jupiler League w piątek 18 grudnia 2020 roku, o godzinie 20:45.

Charleroi zdołał odnotować drugie z rzędu zwycięstwo w lidze Juliler League, w poprzednim meczu na wyjeździe z Cercle Brugge 3:4.

Zaczęli mecz z pewną dozą niepewności, ponieważ po pierwszych dwudziestu pięciu minutach stracili dwie bramki, ale mając przewagę jednego zawodnika od 43 minuty mieli ułatwione zadanie co w pełni wykorzystali. Wykorzystali przewagę liczebną, strzelając aż cztery gole w drugiej części, pozwalając gospodarzom na jeszcze jednego gola w 85 minucie.

Charleroi zajmuje 3 miejsce w tabeli, tracąc trzy punkty do lidera – Club Brugge.

Anderlecht również przystępuje do tego meczu z pozytywnym nastawieniem, ponieważ w poprzedniej kolejce odnieśli zwycięstwo nad Oostende u siebie 2:1.

Anderlecht jest na piątym miejscu, mając niezłą szansę na wejście do grupy mistrzowskiej, ponieważ mają taką samą liczbę punktów jak Leuven.

Obie drużyny mają o co grać w tym starciu, więc spodziewam się ofensywnego podejścia. Obaj mają za sobą dwa kolejne zwycięstwa, pokazując przyzwoitą formę w ataku.

Bramki z obu stron wydają się w tym starciu całkiem realistyczne ze względu na poprawę ofensywy w ostatnich dwóch spotkaniach, a kolei ich linia obrony pozostaje nieprzewidywalna od jakiegoś czasu. Niemniej jednak w piątek wieczorem z pewnością czeka nas ciekawy mecz.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
18 grudnia, 20:45over2.52.09 (Wynik – 1:0)
Kalendarz Adwentowy 2020
Sprawdzaj kalendarz adwentowy codziennie i zgarniaj wspaniałe bonusy i promocje w LVBET.

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.