LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Sheffield Utd – Manchester United, rozgrywany w ramach angielskiej Premier League, w czwartek 17 grudnia 2020 roku, o godzinie 21:00.

Sheffield Utd powinno poważnie zabrać się za zdobywanie punktów w tym sezonie Premier League, ponieważ udało im się zdobyć tylko punkt w dwunastu meczach w Premier League, lądując na samym dole tabeli.

W ostatnim starciu na wyjeździe z Southampton ponieśli kolejną porażkę, tym razem 3:0. Sheffield nie miało nic co powiedzenia przez całe 90 minut, ustępując rywalom pod każdym względem, z resztą w jak każdym meczu w tym sezonie.

Po rozczarowaniu, które z pewnością odczuli w rozgrywkach Ligi Mistrzów, zajmując trzecie miejsce w tabeli, Czerwone Diabły mogą teraz skierować uwagę na poprawę swojej pozycji w Premier League, ponieważ obecnie zajmują 9. miejsce po rozegranych jedenastu meczach.

W ostatniej kolejce zagrali derby przeciwko Citizens na Old Trafford. Obie drużyny zagrały niezwykle pasywne jak na swoje standardy, więc bezbramkowy mecz nie był wielkim zaskoczeniem, miażdżąc wysokie oczekiwania wszystkich kibiców.

Ze względu na sposób, w jaki Sheffield Utd gra w tym sezonie, trudno jest wyobrazić sobie, że mogą zagrozić rywalom, mimo że Czerwone Diabły nie są w najlepszej formie. Jest między nimi ogromna przepaść jakościowa i ja, podobnie jak wszyscy inni, z pewnością będziemy zaskoczeni każdym innym wynikiem, z wyjątkiem przekonującego zwycięstwa Manchesteru.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
17 grudnia, 21:002 (HA: 1.5)1.95 (Wynik – 2:3)
Kalendarz Adwentowy 2020
Sprawdzaj kalendarz adwentowy codziennie i zgarniaj wspaniałe bonusy i promocje w LVBET.

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.