LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Club Brugge – Lazio Rzym, rozgrywany w ramach Ligi Mistrzów UEFA w środę 28 października 2020 roku, o godzinie 21:00.

Zmęczenie było widoczne wśród zawodników Club Brugge w ich ostatnim meczu Jupiler League, kiedy przegrali 2:1 na wyjeździe z przeciętnym Leuven.

Była to pierwsza ligowa porażka po serii 6 meczów bez przegranej, w tym 5 zwycięstw.

W rozgrywkach Ligi Mistrzów dzielą grupę z Lazio, Zenitem i Dortmundem. Rozgrywki rozpoczęli dobrze, bo w pierwszym meczu w Rosji pokonali Zenit 1:2, ale trzeba przyznać, że był to ciężki mecz, w którym szczegóły decydowały o zwycięstwie.

Lazio wywiązało się z roli faworyta w ostatnim meczu Serie A, kiedy wygrało 2:1 z Bolonią u siebie, starając się również zapewnić niektórym graczom świeżość na nadchodzące mecze.

Poradzili sobie całkiem nieźle w swoim pierwszym meczu w europejskich pucharach z Dortmundem, kiedy zanotowali zwycięstwo 3:1 we Włoszech.

Lazio będzie musiało wystawić nieco osłabiony skład w porównaniu do poprzednich meczów, ale nadal nie uważam ich za słabszych w tym spotkaniu. To może być świetny znak dla klubu Brugge, ponieważ i tak wiedzą, że nie mogą sobie pozwolić na obronę, podczas gdy ja oczekuję podobnego podejścia od Włochów.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
28 października, 21:00BTTS (co to jest?)1.68
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.