LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Benfica Lizbona – Standard Liege, rozgrywany w ramach Ligi Europy UEFA w czwartek 29 października 2020 roku, o godzinie 21:00.

Piłkarze Benfiki wyglądają bardzo pewnie i solidnie na początku nowego sezonu w portugalskiej Primeira Liga, osiągając doskonały wynik z pięcioma kolejnymi zwycięstwami i zajmują solidną pozycję na pierwszym miejscu.

W swoim ostatnim spotkaniu bez problemu pokonali 2:0 Belenenses w meczu u siebie. Gospodarze byli po prostu lepsi w każdym aspekcie gry i zapewnili sobie jeszcze większą pewność siebie na nadchodzący europejski mecz.

Benfica dzieli grupę z Rangers, Standard Liege i Lechem Poznań. W pierwszym meczu z Polakami napotkali opór, ale z powodzeniem go złamali i zanotowali wyjazdowe zwycięstwo 2:4 w Polsce.

Standard przystępuje do tego starcia po tym, jak ponieśli porażkę w ostatniej kolejce Jupiler League, przegrywając 2:0 na wyjeździe z St. Truiden.

Standard nie poradził sobie najlepiej z Rangers w ich pierwszym meczu grupowym Ligi Europejskiej, ponieważ ponieśli porażkę u siebie 0:2, sprawiając wrażenie nieco zdezorientowanych na boisku.

Standard już pokazał w meczu z Ranger, że będą mieli ogromne problemy z utrzymaniem rywalizacji w tej grupie, a teraz czeka ich jeszcze trudniejsze zadanie. Portugalczycy w miarę upływu sezonu prezentują się dość efektownie i są w formie. Nawet jeśli zdecydują się nieco na rotację zespołu – to i tak powinno wystarczyć, aby odnieść łatwe zwycięstwo nad osłabionym i po prostu słabszym Standardem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
29 października, 21:001 (HA: – 1.5)1.80
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.