Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Czechy – Belgia, rozgrywany w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2022, w sobotę 27 marca 2021 roku, o godzinie 20:45.

Czechy w pierwszej kolejce eliminacji zgodnie z planem pokonali niżej notowaną Estonię 2:6, prezentując bardzo dobrą formę strzelecką.

Gwiazdy tej reprezentacji Soucek oraz Schick prezentują się bardzo dobrze – Soucek z Estonią strzelił hat-tricka, a Schick jedną bramkę.

W tej grupie oprócz Czechów i Belgów rywalizuje jeszcze Walia, Białoruś i Estonia, wydaje się, że o drugie miejsce powalczy Walia z Czechami, gdyż pierwsze raczej zarezerwowane jest dla Belgów.

Belgowie wygrali, ale nie bez problemów na inaugurację z Walią 3:1 u siebie, choć od 10 minuty przegrywali po golu Wilsona.

Jednak jeszcze przed przerwą na prowadzenie Belgów wysunęli De Bruyne oraz Hazard, a kropkę nad “i” postawił w drugiej połowie Lukaku.

Obie drużyny wydają się być w bardzo dobrej formie. Nastawiona na ofensywną grę oraz naszpikowana gwiazdami Belgia nie powinna mieć problemu ze strzelaniem w tym meczu goli. Czesi natomiast również prezentują się przyzwoicie, ich gwiazdy są w gazie, a dodatkowo własne boisko będzie ich mobilizować do lepszej gry.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
27 marca, 20:45over2.51.83 (Wynik – 1:1)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.