LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Kazachstan – Francja, rozgrywany w ramach eliminacji Mistrzostw Świata 2022 roku, w niedzielę 28 marca 2021 roku o godzinie 15:00.

Kazachstan przystępuje do eliminacji, po pauzie w pierwszej kolejce spowodowanej pięciozespołową grupą w której występuje jeszcze Ukraina, Finlandia oraz Bośnia i Hercegowina.

Kazachstan w Lidze Narodów rywalizował w grupie C, z Litwą, Albanią i Białorusią i zaprezentował się fatalnie zajmując ostatnie miejsce w grupie z dorobkiem zaledwie 4 punktów na 6 meczów.

Kazachstan jest w serii 6 meczów bez zwycięstwa, a ostatnie 3 mecze o stawkę to trzy porażki z Litwą u siebie 1:2, Albanią na wyjeździe 3:1 oraz Białorusią również na wyjeździe 2:0. W międzyczasie drużyna Kazachstanu zremisowała jeszcze bezbramkowo mecz towarzyski z Czarnogórą na wyjeździe.

Francja natomiast w nie najlepszym stylu rozpoczęła eliminacje, remisując u siebie z Ukrainą 1:1. Francuzi objęli prowadzenie w 19 minucie po golu Griezmana, ale w 57 minucie samobójcza bramka Kimpembe pozbawiła 3 punktów trójkolorowych.

W dzisiejszym meczu faworyt jest tylko jeden i moim zdaniem Francja będzie chciała sobie powetować stratę punktów w pierwszym spotkaniu i pewnie wygrana ten mecz od początku starając się strzelić gola by nie doprowadzać do niepotrzebnej, nerwowej końcówki.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
28 marca, 15:001 HT/FT 1.55 [Wynik – 2:0 (2:0)]
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *