Fortuna zakłąd bez ryzyka 600zł

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Dynamo Brześć – Viktoria Pilzno, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Konferencji UEFA, w czwartek 29 lipca 2021 roku, o godzinie 18:00.

Dynamo poniosło spodziewaną porażkę w pierwszym meczu, przeciwko Viktorii Pilzno 2:1 na wyjeździe, ale trzeba powiedzieć, zaprezentowali się z całkiem niezłej strony, mimo że byli mocno niedoceniani.

Po niepewnej pierwszej części, kiedy stracili dwa gole, wyglądali lepiej w drugiej, ale zdołali strzelić tylko jedną bramkę w 79 minucie za sprawą Shestyuka.

Jak wspomniałem, Pilzno spełniło oczekiwania w swoim ostatnim meczu , ale biorąc pod uwagę kursy, które były na ich korzyść, zwycięstwo mogło być bardziej przekonujące.

Po zdobyciu dwóch goli w 29 i 33 minucie, ich gra całkowicie się posypała i zostali zepchnięci przez gości do defensywy, szczególnie było to widoczne w drugiej połowie.

Bramkarz Stanek jest kontuzjowany, podobnie jak prawy obrońca Havel i defensywny pomocnik Kalvach, wszyscy trzej regularni gracze w zeszłym sezonie, ale bez gry w nowym.

Dynamo z pewnością wypadło bardziej niż przyzwoicie w swoim ostatnim starciu w Europie i nie mając nic do stracenia, zdecydowanie widzę ich w podobnym podejściu również w tym spotkaniu. Pilzno, choć znacznie lepsze w niemal każdym aspekcie, wykazywało pewną dozę niepewnosci, więc wybór goli obu drużyn wydaje się rozsądnym typem.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
29 lipca, 18:00BTTS1.80
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.