LVBET ADWENT 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Neftchi Baku – Olympiakos Pireus, rozgrywany w ramach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA, w środę 28 lipca 2021 roku, o godzinie 19:00.

Neftchi całkiem nieźle zaprezentowało się w swoim ostatnim występie w Europie z Olympiakosem, ponosząc niewielką porażkę 1:0.

Stracili bramkę w 29 minucie, ale pod koniec pierwszej części uzyskali przewagę liczebną na boisku, której nie wykorzystali właściwie, gdyż Celik popełnił dość groźny faul w 63 minucie i również został wykluczony z meczu.

Choć goście byli bardziej niebezpieczni w drugiej części, nie błyszczeli skutecznością, więc wynik pozostał bez zmian.

Jak wcześniej wspomniałem, Olympiakos spełnił oczekiwania w swoim ostatnim meczu Ligi Mistrzów u siebie, choć obiektywnie patrząc, mieli pewne trudności by spokojnie wygrać ten mecz.

Camara wyprowadził gospodarzy na prowadzenie w 29. minucie, ale został wykluczony z meczu po czerwonej kartce w 43. minucie. Nie wyglądało to dobrze dla Olympiakosu, ale na szczęście goście od 63. minuty również mieli mniej zawodnika, więc do końca spotkania utrzymali prowadzenie.

Ich wyższa jakość w drużynie była oczywista i biorąc pod uwagę zdobyte doświadczenie oraz fakt, że sezon dopiero się rozpoczął, należy spodziewać się coraz lepszych występów Greków począwszy od tego meczu.

Środkowy obrońca Papastathopoulos został poddany kwarantannie, lewy obrońca Reabciuk (1/0) i prawy obrońca Androutsos (1/0) mają problemy z kontuzjami. Pomocnik M’Vila nie jest jeszcze gotowy, a pomocnik Camara (1/1) jest zawieszony. Napastnik Fortounis jest niezdolny do gry jeszcze przez kilka miesięcy, podobnie jak Tiquinho.

Z pewnością Olympiakos ma znacznie więcej do zaoferowania i jestem przekonany, że podejdą do tego meczu z maksymalnym skupieniem, ponieważ zwycięstwo 1:0 z pierwszego meczu można łatwo zneutralizować.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
28 lipca, 19:0022.03
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.