LVBET EURO 2021

Sprawdź nasz typ dnia na mecz Espanyol – Fuenlabrada, rozgrywany w ramach hiszpańskiej Segunda Division, w czwartek 1 kwietnia 2021 roku, o godzinie 17:00.

Espanyol jest spadkowiczem z Primera Division, więc ich celem numer jeden jest powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Drużyna jest na dobrej drodze do wykonania tego zadania ponieważ zajmuje aktualnie 1 miejsce w tabeli z dorobkiem 61 punktów po 31 meczach, choć ich przewaga nad 3 miejscem to tylko 1 punkt.

Espanyol przystępuje do tego meczu w bardzo dobrych nastrojach, drużyna wygrała 2 ostatnie mecze, z Castellon na wyjeździe 1:3 oraz z Logores 4:0 u siebie. Były to już 7 i 8 spotkania bez porażki dla Espanyolu, który w 2021 roku, jeszcze nie przegrał.

Fuenlabrada również wygrała swoje poprzednie spotkanie, aż 4:1 z Majorką, która tak jak i Espanyol walczy o awans do Primera Division. Było to już 2 z rzędu zwycięstwo dla gości dzisiejszego meczu. Wcześniej drużyna zanotowała tylko 1 wygraną w 10 meczach, więc można mówić o zwyżce formy Fuenlabrady.

W tabeli goście są na 9 miejscu w tabeli z dorobkiem 42 punktów i stratą 7 oczek do 6 miejsca dającego prawo gry w barażach o awans.

Espanyol jest faworytem tego meczu i mimo ostatnich dobrych wyników Fuenlabrady powinien spokojnie zgarnąć dziś 3 punkty. Espanyol gra u siebie i jest zmotywowany do obrony pozycji dającej awans, Fuenlabrada po dwóch zwycięstwach może nie być w stanie zagrać kolejnego dobrego spotkania, biorąc pod uwagę ich serię meczów bez zwycięstwa na początku roku – ich forma jest po prostu nie stabilna.

DATA, GODZINANASZ TYPKURS W LVBET
1 kwietnia, 17:0011.66 (Wynik – 4:0)
Bonus 3333zł w LVBET
Łącznie aż 3333zł w bonusach do odebrania w LVBET!
Może sprawdzisz to teraz?

By Sheriff

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *